• Adres
    Koyuncu Mahallesi Börteçine Sokak No: 83 Erdemli/Mersin
  • Bize Ulaşın

    0541 463 01 33

  • E-Mail Bilgileri

    siparis@hepsibahcemden.com

Ödeme Seçenekleri

ÖDEME SEÇENEKLERİ


1 – Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

Ödeme sayfamızda havale seçeneğni seçtiğinizde banka bilgilerimiz sipariş onayından sonra sayfamızda ve mail olarak bilgi gelecektir. hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.


2 – Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

Her türlü kredi kartınıza online tek çekim ödeme imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan çekim yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemeniz de 256 bit ssl şifreleme ile Paytr ile Korunmaktadır.

PayTR Hakkında

PayTR, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde TEPAV ve AllWorld Network’ün yürüttüğü “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi” yarışması 2014 kazananları listesine girmiştir. Liste sırası 10 Ağustos 2015 tarihinde duyurulmuş ve kuruluşumuz 5. sırada yer almıştır.

Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

Kart Güvenliği

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

3 – Kapıda Nakit Ödeme

Vereceğiniz meyve fidanı siparişlerde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

*** Kapıda Ödeme sistemi Yurtiçi kargo ile gönderilmektedir.


TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Sadece Hafta içi siparişlerinizi Yurtiçi kargo firmasına teslim etmekteyiz. Saat 13:00 kadar verilen Siparişleriniz onaylandıktan sonra aynı gün sonunda Yurtçi Kargo firmasına teslim edilecektir.